Zombie Strike Nerf puška

Dopřejte svým dětem skutečný souboj, ovšem absolutně bezpečný. Už dlouhou řadu let vám k tomu dávají příležitost zbraně pod značku Nerf. A dnes pro vás máme recenzi jednoho opravdu povedeného modelu – Zombie Strike Nerf pušky.

Samozřejmě s ní nemusíte vyrážet jen na nemrtvé bestie, skvěle se uplatní kdykoliv, když si chcete s někým dalším porovnat síly. Pušky Nerf jsou navíc již od počátku vyráběné světoznámou společností Hasbro. Jsou tedy absolutně bezpečné a určené výhradně pro zábavu.

Jaké pušky Nerf jsou vlastně k mání?

Ještě než se podíváme na recenzi konkrétního modelu, pak byste měli vědět, že se pušky Nerf prodávají v několika různých provedeních. Většinou střílí speciální náboje nebo vodu. Ovšem vždy svým speciálním mechanismem. Díky němu mají opravdu obdivuhodný dostřel, i když dosah záběru samozřejmě závisí především na konkrétním na modelu hračky. Může se tak pohybovat od 9 do 30 metrů.

A jak je na tom Zombie Strike Nerf puška? Ta se pyšní pákovým nabíjením a do vzduchu dokáže vyslat až šest šipek najednou díky bohatému zásobníku. Náhradní náboje si samozřejmě můžete dokoupit, to pro případ, že by se vám nějaké zakutálely. A to se rozhodně hodí.

Co všechno vlastně s touhle puškou trefíte

Pyšní se velmi širokým rozsahem záběru. Ten může být dvojnásobný, trojnásobný, automatický i poloautomatický. Zombie Strike Nerf puška je určena pro děti od 6 let. Některé její série jsou určeny pro chlapce, a jiné díky svému vzhledu zase pro dívky (i když v tomto ohledu je mnohem lepší např. série pušek Nerf Rebelle), ale samozřejmě tu najdeme i univerzální modely.

Přečtěte si zajímavý článek:  Mluvící pejsek od Fisher Price

Puška, které které si můžete pořídit spoustu doplňků

Impozantní dostřel a velký zásobník na náboje vám nestačí? Pak vám prozradíme, že si můžete dokoupit ještě celou řadu dalšího příslušenství. Jde například o pouzdra na náboje, šikovné a praktické taktické vesty, ochranné pouštní brýle nebo třeba šípový pás (ten se hodí spíše na kuši). K dispozici jsou také odolné a stabilní držáky na pušky (odpalovací zařízení), určené především pro těžší modely (Zombie Strike Nerf puška se počítá spíše mezi ty příruční, v nabídce jsou mnohem těžší kalibry).

A aby to bylo ještě lepší, pak rozhodně není bez zajímavosti, že některé doplňky lze mezi sériemi zaměňovat. Stačí se zaměřit na systém Modulus. Zkrátka a dobře, vše je koncipováno tak, aby si děti mohly samy postavit svou vytouženou zbraň a doplnit ji vším, co se jim nejvíce líbí.

A co ještě říci? Zombie Strike Nerf puška je opravdu lehká, takže se dobře drží. Skvěle zapadne do větší i menší ruky a odpor spínače je „tak akorát.“ Nevystřelíte z ní tedy omylem ale ani nebudete muset spoušť mačkat jako zběsilí. Což je něco, s čím se v zápalu hry rozhodně setkat nechcete, to nám věřte.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search