Hledáte vánoční dárek pro vaše děti? Překvapte je vlastní elektrokoloběžkou

Vánoce jsou pomalu za dveřmi a zejména rodiče čeká nákup dárků pro jejich děti, které se již nemohou dočkat nadílky pod vánočním stromečkem. Pokud si nevíte rady s výběrem dárku, máme pro vás skvělý tip v podobě elektronické koloběžky. Ta se těší především v posledních letech velké oblibě nejen mezi menšími dětmi, ale i teenagery, kteří si s nimi užijí spoustu zábavy.

Kvalitní elektrokoloběžka potěší každé dítě

Najít vánoční dárek, s nímž překvapíte své děti, může být někdy pořádně složitá disciplína. Pokud jim chcete letos raději darovat něco, co budou moci aktivně využívat po celý rok, určitě byste měli popřemýšlet nad koupí elektrokoloběžky. Právě ty se v posledních letech těší opravdu velké oblibě, a to zejména proto, že s nimi lze jezdit nejen po městě, i ale na výlety do přírody. Dětská elektrokoloběžka je samozřejmě upravená tak, aby odpovídala jejich věku a schopnostem.

Menší děti tak s koloběžkou mohou vyrazit například do parku nebo na procházku pod dohledem rodičů. U větších jezdců je pak možné přistoupit k návštěvě skateparku, kde si vyzkouší kromě jízdy i různé triky. Oblíbeným modelem je například elektrokoloběžka BT SUPERKIDS, která disponuje rostoucími řídítky – jednoduše je můžete nastavit podle věku a potřeb dítěte.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nejlepší vánoční dárek pro děti? Přece ten, který má kola

Pokud chtějí být vaše děti opravdu cool, díky jedinečnému barevnému designu stupátek od české návrhářky, a díky LED podsvícení budou na každém dětském hřišti zcela jistě je nepřehlédnutelní.

Rychlé nabití akumulátoru a snadné ovládání

Elektrokoloběžka je ideální dárek pro děti zejména ve věku od 6 do 12 let, kdy stále potřebují upravený model koloběžky, ale mají již dostatek zkušeností pro její ovládání. Zmíněný model je navíc multifunkční, díky čemuž disponuje dvěma různými rychlostmi a zároveň je možné se na koloběžce pohybovat i pomocí odrážení.

Koloběžka je opatřená také kvalitním akumulátorem, který lehce nabijete během dvou až tří hodin. Elektrokoloběžku zakoupíte v e-shopu Bluetouch.cz, kde pořídíte i veškeré příslušenství včetně LED helmy s designem stupátek od české návrhářky

Využít můžete vánoční akce, kdy je led helma zdarma a k helmě získáte i poukaz na servis elektrokoloběžky.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search