Období letních táborů se pomalu blíží – dopřejte svým dětem léto plné zážitků v areálu Garnataurus

Do začátku léta zbývá už jen pár měsíců, a proto není od věci začít plánovat, na jaký letní tábor vaše děti letos vyrazí. Pokud je nechcete ochudit o nezapomenutelné zážitky, určitě byste je měli přihlásit na jeden z táborů pořádaných v rekreačním areálu Garnataurus.

Dny plné zážitků mimo civilizaci

Děti se během svého dětství učí spoustě novým schopnostem a dovednostem, které jim pomáhají rozvíjet i zážitkové dětské tábory, které jsou určeny pro všechny věkové skupiny od malých dětí až po teenagery.

Všichni budou moci užít prostorů areálu Garnataurus, který se nachází ve Slunečném údolí u řeky Sázava, a to zcela mimo civilizaci. K dispozici jim budou plně vybavené prostory s 200 lůžky v celkem 3 budovách a sportoviště, na kterém je možné provozovat širokou škálu sportů.

Pro ty nejmenší je připravený tábor GarnaSánek, který mohou navštívit všechny děti ve věku od 6 do 9 let. Ty si budou moci vyzkoušet na vlastní kůži, jak vypadá táboření a co všechno obnáší. Pokud hledáte letní tábor pro teenagery, určitě byste měli zvážit i tábor GarnaSun Adventure, který si oblíbí všichni milovníci přírody, dobrodružství a objevování.

Přečtěte si zajímavý článek:  Od miminka až po batole. Jak vybrat ložní prádlo

Tábory pro angličtináře i nadšené sportovce

Vybírat však můžete i z další nabídky táborů, jejichž prostřednictvím si vaše děti užijí spoustu zábavy a zároveň prohloubí i své vědomosti. Dopřát jim tak můžete například tábor s angličtinou GarnaSun English, kde se díky zkušeným lektorům zlepší nejen v oblasti gramatiky, ale i ve svých komunikačních schopnostech, a rozšíří svoji slovní zásobu.

Milovníci pohybu si naopak užijí sportovní tábor GarnaSun Sport, který je určený pro děti od 15 do 17 let. Během několika dní si vyzkouší širokou škálu sportů a dalších aktivit, včetně cyklistiky, posilování, běhání či lezení po stěně. Mimo toho se naučí i to, jak přežít v divočině a jak se orientovat v otevřeném prostoru.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search