Jaká kriteria bychom měli vzít v potaz při nákupu nosítka dětí

Máte děti a zároveň vám záleží na tom, abyste byli co nejvíce mobilní? Rádi chodíte na hory s krosnami? Sportujete a vůbec neradi sedíte doma? Pokud se považujete za aktivní jedince, tak si přečtěte o možnosti, jak podniknout s malými dětmi mnohem více aktivit, než tomu bylo, v dnešní době běžně dostupné. S dětmi je provázená také velká potřeba úložného prostoru. Je vhodné mít okamžitě po ruce, vše co v dané situaci potřebujete.

Dáváte přednost pohodlí a bezpečí dítěte?

Chtěli byste vyzkoušet nosítko a zároveň batůžek v jednom? Vyzkoušejte, jak se dá pohodlně cestovat s dítětem na zádech. Batoh slouží jako dětská sedačka. Nosítko je ergonomicky nastavitelné, podle aktuální váhy a velikosti dítěte. Mnoho lidí batoh vyzkoušeli, a i když někteří z nich přiznávají, že byli na začátku k produktu skeptičtí, dnes si již jeho praktičnost nemohou vynachválit. Krosnička je revoluční v tom, že nemusíte před sebou táhnout rozměrný kočárek, děťátko si nesete na zádech, vzadu máte ještě dost úložného prostoru.

Už nemusíte nikoho v hromadných dopravních prostředcích, prosit o to, jestli vám pomohou s vaším kočárkem. Je velmi dobré, že existují i jiné možnosti, jak se vhodnou cestou a pohodlně dopravovat se svým miminkem na místa, která potřebujete navštívit.

Přečtěte si zajímavý článek:  Kvalitní dětské hřiště – jak je poznat?

Dítě je na zádech pohodlně usazeno, komfort je zajištěn pěnovou zádovou částí. Je zde i sklopitelná opěrka hlavy a díky ní, bude cesta pro vaše dítě, ještě příjemnější. Měkké ramenní popruhy, hrudní a bederní část, zase oceníte jistě vy.

Nosítko obsahuje:

  • Batoh s velkým úložným prostorem a nosítko.
  • Opěrné nožičky, pro pohodlnou manipulaci s vkládáním a vytahováním nošeného dítěte.
  • Pojistku, která zabrání úplnému rozevření.
  • Bezpečnostní pásy, pro seřízení výšky sedátka.
  • Držátko na láhev.
  • Přebalovací podložku.
  • Speciálně vytvořený kryt proti sluníčku a dešti.
  • Je vyráběn ve třech barevných provedeních.

Není důvod se bát využít možnosti, které vám tato krosnička nabízí. Batůžek využijí ženy i muži a jistě i tatínkové ocení praktičnost, kterou nabízí tento výrobek. Využijte možnosti batůžek nosit na výlet nebo jen na odpoledne do města, vaší fantazii se meze nekladou. Batoh je vytvořen speciálně pro nošení dětí, ale máte možnost si v něm vyjít ven, jen tak a použít, jeho velkého úložného prostoru, na své individuální potřeby.

Vyzkoušejte a využijte tohoto příjemného doplňku pro cesty ven a užijte si pohodlné cestování s vaším dítětem.

Mother Daughter Happy Portrait - 19367996 / Pixabay

19367996 / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search