Co vše pořídit do kočárku?

Blíží se termín vašeho porodu a stále nevíte, zda máte do vašeho kočárku vše připraveno? Zjistila jste, že čekáte vašeho prvního potomka a chcete se na toto nádherné období pořádně připravit? V tomto článku vám poradíme, co vše pořídit do kočárku, aby bylo spokojené nejen miminko ale i maminka.

Roční období narození miminka

Informace o ročním období narození miminka by měla být rozhodující pro výběr výbavičky do kočárku. Úplně jinou výbavu budou totiž z počátku nakupovat maminky s dětmi narozenými v období jaro/léto a jinou maminky v období podzim/zima.

Výbavička do kočárku pro podzimní/zimní miminka

V tomto chladném a sychravém počasí budou hrát doplňky ke kočárku velmi významnou roli. Jelikož se vaše malé miminko dost možná narodí do období dešťů či silného sněžení měli byste myslet na výběr správné nepromokavé folie na kočárek. Protože spokojenost maminky je polovina úspěchu, určitě se v těchto měsících budete chtít při procházkách zahřát horkými nápoji u svátečních stánků nebo si vezmete něco na zahřátí do termohrnku. Pro tyto případy se určitě bude hodit držák nápojů na kočárek.

Přečtěte si zajímavý článek:  Když se dítě zeptá, kde se berou děti

Výbavička do kočárku pro jarní/letní miminka

Ač se může zdát, že pokud budete jezdit s kočárkem v teplém počasí, nebudete skoro nic potřebovat, opak je pravdou. Vaše malé miminko je potřeba chránit před sluncem nebo bodavým hmyzem a pořídit mu správné letní doplňky ke kočárku. Určitě se vám bude hodit sluneční clona, moskytiéra či slunečník na kočárek. Držák nápojů zde maminka také velmi ocení pro osvěžení při letních procházkách.

Doplňky a soupravy do kočárku, které by neměli chybět žádné mamince

Vždy mějte dostatek ložního prádla na výměnu. Právě proto je potřeba mít v zásobě více prostěradel do kočárku, kdyby se náhodou vašemu malému pokladu přihodila malá nehoda. Kromě prostěradla je potřeba zajistit dostatek pohodlí prostřednictvím vhodného setu ložního prádla do kočárku. Zde je nutné dbát na kvalitu materiálu, aby nedráždil kůži miminka a příjemně se mu spalo. Dále lze vybrat z mnoha podložek do kočárku, které vám také zajistí čistotu a suché prostředí. Poslední důležitou věcí, která každé mamince usnadní projížďky s kočárkem je organizér na rukojeť kočárku, do kterého zabalíte všechny potřebné věci a nebudete se muset při každé příležitosti ohýbat do spodního košíku kočárku.

Přečtěte si zajímavý článek:  Kdy začít u dítěte s výukou cizích jazyků?

Nevíte, kde toto vše pořídit? Doplňky a soupravy do kočárku nabízí obchod s dětským zbožím Naše Mimčo, zkuste navštívit jejich e-shop www.nasemimco.cz nebo jejich kamennou prodejnu v Humpolci.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search