Chystáte si kvalitní výbavu pro své miminko? Nezapomeňte mu pořídit i pořádný bryndáček

Příprava na miminko může být někdy pořádně složitá, jelikož na vás čeká opravdu spousta práce. Pro každého rodiče je důležitý především výběr kvalitní výbavy, kterou bude dítě potřebovat během prvních měsíců života. Kromě výbavičky pro miminko je dobré myslet i na věci, které budete potřebovat až váš potomek trošku povyroste. To platí i o bryndáku, s jehož pomocí si můžete ušetřit spoustu starostí.

Nepleťte si bryndák s klasickým slintáčkem

Většina rodičů se snaží na příchod nového potomka připravit dopředu. Mohou si tak být jistí, že budou mít veškerou výbavu po ruce a nebudou muset zbytečně trávit čas v obchodech, když chtějí být doma se svým miminkem. Výbavičku se vyplatí vybírat s pořádným předstihem, přičemž je dobré vybírat nejen věci pro nejmenší, ale i větší děti.

Kromě přebalovacího pultu a plenek se zaměřte i na výběr dalšího vybavení, kam také patří slintáček a bryndáček. Velká část rodičů si však tyto dva produkty stále plete, a to bez ohledu na to, že mají zcela odlišný účel. Miminka mají tendenci slintat, což obvykle vede k vlhkému oblečení či postýlce. Zabránit tomu můžete právě koupí slintáčku, s jehož pomocí se vám podaří zachytit většinu slin. Naopak  bryndáček s rukávy má za úkol ochránit oděv dítěte při krmení, díky čemuž nebudete muset trávit hodiny jeho čištěním.

Přečtěte si zajímavý článek:  Aby svetr dlouho vydržel... jak se starat o evergreen podzimního šatníku

Během výběru dbejte zejména na praktičnost

Při koupi bryndáčku je nutné dbát nejen na kvalitu, ale i jeho praktičnost, čímž si ušetříte spoustu práce. I když vám bryndák pomůže vyhnout se zbytečnému praní oblečení, na němž mohou zůstat různé skvrny, bude vás čekat praní i jeho samotného. V souvislosti s tím je lepší vybírat silikonový bryndák s kapsou, jehož údržba je mnohem snadnější a rychlejší. V případě zašpinění ho tak můžete jednoduše umýt a nechat uschnout.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search