První školní aktovka: Jak na její výběr a jaké parametry jsou nejdůležitější?

Kvalitní a pohodlná aktovka usnadní vašemu dítěti první dny strávené ve škole. Právě proto byste si na jejím výběru měli dát obzvlášť záležet. Během něj totiž nezáleží na vzhledu, ale především na kvalitě a správném zpracování. Investice do takové aktovky se vám tak vyplatí nejen z hlediska pohodlí vašeho dítěte, ale i úspory ve vašem rodinném rozpočtu.

Při výběru aktovky dbejte zejména na kvalitu

Pokud chcete svému prvňáčkovi trochu ulehčit první dny ve škole, měli byste ho vybavit kvalitním školním batohem či aktovkou. Právě výběr mezi těmito dvěma variantami dokáže některým lidem pořádně zamotat hlavu. Z hlediska konstrukce je obvykle vhodnější koupě školní aktovky, která disponuje přehlednějším úložným prostorem.

Opravdu kvalitní školní aktovka pro prvňáčka by měla být opatřena oporou zad a ergonomickým polstrováním. Tím disponují například všechny batohy od firmy STIL, která si zakládá především na kvalitě a zdravotní nezávadnosti produktů – veškeré školní batohy a aktovky jsou tak ověřené a certifikované lékaři i odborníky. Důležitá je samozřejmě jejich hmotnost, jež by měla odpovídat věku a hmotnosti samotného školáka.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak vybrat dětský kočárek pro panenky, aby měl úspěch

Kupte svému školákovi batoh na míru

I když velká část prodejců nabízí univerzální školní batohy pro 1. stupeň, měli byste se raději snažit vybrat ho školákovi přímo na míru. Z dlouhodobého hlediska mu tak batoh může vydržet i několik let, díky čemuž trochu ulevíte i svému rodinnému rozpočtu. U firmy STIL můžete navíc vybírat z opravdu široké škály setů, které obsahují batoh, penál, box, zástěrku a peněženku. Kromě toho koupíte i školní batohy pro 2. stupeň, jež disponují kvalitní polstrováním a také neutrálním designem – ten ocení právě větší školáci. I v tomto případě je kvalita batohů ověřená odborníky a lékaři, což zajistí vašim dětem pohodlné nošení.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search