Předokenní rolety Lomax – nekompromisní kvalita a široký výběr provedení

Společnost Lomax je známá především jako výrobce a prodejce garážových vrat plotů a bran. Tento stěžejní sortiment Lomaxu však doplňují také venkovní předokenní rolety, kterých Lomax nabízí hned několik typů. Moderní předokenní rolety plní hned několik funkcí, kterými mohou zkvalitnit komfort bydlení v takto chráněném domě. Mezi hlavní funkce předokenních rolet patří ochrana před vysokými letními teplotami.

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety však nechrání pouze před teplem, ale dokáží napomoct také únikům tepla z budovy a tím napomoct minimalizaci tepelných ztrát. Aby tyto funkce plnily rolety Lomax nabízí také venkovní rolety s libovolnou výplní. Ty fungují i jako výborný tepelný izolant Do značně míry omezí hluk a tím zvýší akustickou pohodu v obytných místnostech domu. To je žádoucí především pokud jsou okna domu nasměrována do rušnější ulice. Pojďme se tedy společně podívat na nabídku předokenních venkovních rolet od Lomaxu.

Venkovní předokenní rolety Lomax, lze rozdělit do dvou hlavních kategorii. První kategorii jsou rolety s viditelným boxem. Jedná se o rolety jejichž boxy nezakrývá omítka a jsou proto vyráběny v několika barevných i tvarových provedeních aby bylo možné přizpůsobit jejich vzhled k danému typu budovy. Lamely těchto rolet mohou být hliníkové, dodávané se zateplením, nebo plastové bez dodatečné izolace.

Shadow Light Blinds Wall  - StockSnap / Pixabay

StockSnap / Pixabay

Vybíráme lamely

Lamely je možné vybírat z nepřeberného množství barevných odstínů tak, aby dokonale splynuly s vašim domem Stanou se tak jeho funkční i estetickou součástí. Dalším typem venkovních rolet jsou pak rolety jejichž box se po instalaci omítne a splyne tak zcela s původním vzhledem stavby. Stejně jako u předchozího typu, je i zde možné vybírat si z mnoha druhů a barevných kombinací hliníkových zateplených i plastových nezateplených lamel.

Přečtěte si zajímavý článek:  Univerzální čistič pomůže s úklidem a skvěle zahladí stopy po nešikovnosti

Nechte za sebe pracovat elektřinu

Pro vyšší komfort, je možné předokenní rolety vybavit elektrickým pohonem. Tyto motorově poháněné předokenní rolety je pak možné ovládat vypínačem, dálkovým ovládáním nebo je možné je napojit na elektrické spínací hodiny nebo dokonce na sluneční čidla. Rolety Lomax mohou být dovybaveny také sítí proti hmyzu, která ještě více rozšíří využití těchto rolet a nabídne jejím uživatelům ještě větší

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search