Medvídek z růží jako Vánoční dárek

Ženy nepohrdnou květinami při žádné příležitosti, ale dávat je jako dárek k Vánocům nám stále připadá tak trochu nevhodné nebo nepatřičné. Pokud jim však propůjčíte tu správnou podobu, budou se skvěle vyjímat i pod vánočním stromkem.

Určitě si dobře vzpomínáte na jednotlivé květy orchidejí prodávané v krabičce nebo na „nesmrtelné růže.“ Ano, jsou krásné, ale potřebný „WOW“ efekt nedokážou vyvolat ani náhodou. Ovšem medvídek z růží je něco docela jiného.

Spojení lásky a krásy

Možná si myslíte, že se tento typ předmětu hodí spíše mezi dárky k Valentýnu, ale když se nad tím zamyslíte pořádně, začne tato teorie dostávat značné trhliny. Koneckonců – roztomilí plyšáci se jako dárek uplatňovali snad odjakživa a rozhodně nebyli omezeni věkem příjemce.

Ovšem medvídek z růží alias Rose Bear pozdvihuje celý koncept ještě na mnohem vyšší úroveň. Důležité je dbát jediné – na preciznost provedení a kvalitu v každém detailu. Zaměřte se proto především na to, jak byl vyroben. Pomůže vám počítání květů, protože použití mnoha drobných vypadá vždy podstatně lépe než pár desítek maxirůží. Ty nikdy nemohou vykouzlit kýžený tvar a medvídek navíc díky jejich velkých okvětním plátkům působí tak trochu rozčepýřeně a nekompaktně.

Přečtěte si zajímavý článek:  Když se dítě zeptá, kde se berou děti

Dárek z lásky lze najít i pod stromečkem

A ještě jeden důvod pro darování medvídka bychom měli zmínit, a to jeho symboliku. Vánoce totiž v poslední době vnímáme spíše na konzumní úrovni – a tomu odpovídá i výběr dárků. Je vaším hlavním kritériem také praktičnost? Ano, nový drahý mixér do kuchyně sice potěší, ale nedokáže vykouzlit tak nádherný úsměv na tváři, jako se to může podařit právě květinám, spojeným do přívětivého tvaru medvídka.

A aby se mohla obdarovaná se svým novým dárkem i patřičně pomazlit, dbejte při výběru i na použití kvalitních materiálů. V e-shopu Onhand.cz nezáleží na tom, jakého medvídka vyberete. Všichni jsou totiž vyrobeni stejně precizně a s láskou. To vám garantujeme.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search