Jak si vybrat nebankovní společnost, když chcete výplatu peněz tzv. na ruku

Nevěříte společnostem, které nabízejí sjednání půjčky kompletně on-line? Máte strach, že peníze nepřijdou nebo přijdou pozdě? Pak doporučujeme vybírat takovou půjčku, která využívá své obchodní zástupce k předání peněz pěkně postaru – na ruku. Co může nabídnout svým klientům a pro koho je určena?

Rychlé peníze na ruku

Dostatečná výše půjčky spojená s velmi příjemnou délkou splácení, která vám poskytuje dost času na řešení případných problémů by měla být samozřejmostí. Skutečně kvalitní nebankovní půjčku si tak mohou sjednat zaměstnanci, senioři, matky na mateřské i OSVČ, pro osoby bez doložitelných příjmů však vhodná není. Při setkání s obchodním zástupcem je totiž třeba doložit příjmy, a také místo bydliště (adresa zapsaná na sídle úřadu nebude uznána).

Gold Money Finance Financial Pen - kvvmiass / Pixabay

Jak si vybrat nebankovní společnost, když chcete výplatu peněz tzv. na ruku

Nebankovní půjčka je atraktivní kvůli malým splátkám

Pokud hledáte jednorázovou půjčku pro vyřešení nenadálých situací, ale v rozpočtu příliš rezerv nenajdete, potěší vás většina nebankovních půjček svou dlouhou dobou splácení. Pro úvěrový rámec 5 000 – 50 000 Kč můžete obvykle volit dobu splácení v délce 14 – 20 měsíců. Čím kratší, tím samozřejmě výhodnější, ale nesnažte se brát si nejkratší termín za každou cenu. Případné pokuty za pozdní splátky by bolely mnohem více.

Přečtěte si zajímavý článek:  Lze ještě dnes získat výhodnou půjčku bez registru

Když nemáte vlastní bankovní účet

Jde o hotovostní úvěr, přesto se však první kroky uskutečňují on-line – jen málokteré společnosti dělají v tomto ohledu výjimku. Stačí navštívit stránky poskytovatele a a vyplnit jednoduchý formulář. To vám zabere maximálně pár minut. Pak odešlete a budete čekat na schválení. Pokud nebude zrovna víkend nebo státní svátek, ozve se vám pověřený pracovník velmi rychle. Půjčit si může každý, kdo už dosáhl 18 let věku.

Sjednáte si schůzku na další den přímo u vás v bytě. Není tedy třeba cestovat na pobočku a shánět hlídání pro děti nebo třeba starou maminku. A vše je hotovo.

Money Cash Dollar Currency Bill - jillianwashere / Pixabay

jillianwashere / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search