Bílý nábytek do dětského pokoje? Elegance, která rozhodně neurazí

Bílá barva je tzv. matkou všech barev, což má své nesporné výhody. V momentě, kdy rodiče přemýšlejí nad nějakým komfortním řešením pro zařízení dětského pokoje své nezbedné ratolesti, či více nezbedných ratolestí, tak barva začne hrát velmi důležitou roli.

A to i z důvodu toho, že děti, pro které pokoj zařizujete, mohou mít i odlišné názory na barevné sladění jejich prostoru než máte vy sami, což přece jako správní rodiče musíte také brát vždy v potaz. Vybrat nábytek do dětského pokoje je tak – oproti výběru samotných barevných kombinací, či hledání jedné sjednocující barvu – pohodovou záležitostí na slunné nedělní odpoledne.

To, co mluví pro zvolení bílé barvy při vymýšlení vhodného poskládání nábytku do dětského pokoje je to, že je univerzálního charakteru, tudíž vaši potomci mohou i snadno souhlasit, že např. postel a stůl necháte prostoupit mlčenlivou bílou barvou. Navíc je třeba poznamenat, že bílá barva na nábytku rozhodně z módy nevychází a pořád je v kurzu. Pojďme se tedy nyní podívat na některé přednosti toho, když se spojí bílá barva se stylovým nábytkem.

Přečtěte si zajímavý článek:  Samolepky na zeď jako dárek potěší hned dvakrát

Moderní bílá polička – ideální místo pro oblíbené knihy

Kam honem dát všechny ty naše oblíbené knížky, které si čteme každý večer před spaním, tak aby byli hned po ruce? Polička, která se namontuje těsně nad postel je úžasným jednoduchým a zároveň dekorativním řešením, které dětský pokoj může pomoci zase o trochu více ozvláštnit.

A proč zvolit poličku zrovna bílou? Protože se bude jednat o tichého estetického pomocníka, připraveného najít si vždy čas na vystavění právě rozečtené knížky, kterou odkládáme, když padne první velké „zívnutí” na unavené dětské tváři.

Pohodlné bílé království pro všechny malé prince i princezny

Po celodenním řádění a zlobení na základních školách či mateřských školkách si naši „raubíři” musí dopřát také ničím nerušený spánek. I zde je volba základní barvy postele velmi důležitou věcí.

Bílá navozuje v podvědomí dítěte pocit bezpečí a klidu, a pokud si zrovna váš čipera nepolepí zdi s nejnovějšími plakáty těch nejděsivějších hororových strašidel, tak se rozhodně nemusíte obávat, že by děcko v pokoji nemohlo usnout.

Designový PC stolek se sněhobílým korpusem

Přemýšlíte, že při zařizování dětského pokoje vašemu malému školákovi pořídíte také počítač? Inu, proč ne, ale chtělo by to tedy nějaký pořádný stůl.

Přečtěte si zajímavý článek:  Zjistěte, kolik peněz vám může stát přispět na solární techniku

A výběrem bílé barvy v moderním stylu stolku prostě nemůžete nic zkazit. Navíc pokud má dítě v pokoji ponechané čistě bílé stěny, tak s bílým PC stolkem dosáhnete také snadného optického zvětšení.

Bedroom Space Galaxi Fantasy - Syaibatulhamdi / Pixabay

Syaibatulhamdi / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search