Jak nakupovat dětské zboží výhodně a ušetřit i stovky korun?

Každý rodič se určitě ztotožní s názorem, že výchova dítěte je náročná nejen na psychiku, ale i pro vaši peněženku. Není tedy od věci občas trochu ušetřit. Stačí, když budete dětské zboží nakupovat výhodněji, a můžete si měsíčně přilepšit i o stovky korun.

Vyhněte se kamenným prodejnám

Obecně platí, že nejdražší zboží můžete najít v kamenných prodejnách, které si musí k zboží přičítat i náklady na svůj provoz. Právě proto se vyplatí většinu zboží nakupovat online, kde mohou rozdíly mezi cenami dosáhnout až desítek korun, ne-li více. Kamenné prodejny navštěvujte pouze za účelem nákupu bot či oblečení, jehož velikost nedokážete odhadnout.

Zaměřte se na různé akce a slevy

Skvělým způsobem, jak ušetřit je nepochybně nakupování v akci, díky čemuž lze svůj rodinný rozpočet rozšířit i o nemalé částky. Ještě předtím, než se rozhodnete zboží ve slevě nakoupit, měli byste se přesvědčit o tom, že je opravdu levnější.

Bohužel ne všichni prodejci jsou důvěryhodní a může se tak stát, že k vám nebudou zcela otevření. Jednou z nejznámějších praktik je zlevňování již zdraženého zboží. Ve výsledku za zboží zaplatíte jeho reálnou cenu a neušetříte ani korunu. Výhodné však mohou být i akce jako 1+1 zdarma nebo množstevní slevy.

Přečtěte si zajímavý článek:  Písek od Play Doh – je lepší než modelína?

Přizvěte si na pomoc srovnávač

Pokud si chcete být jistí, že zboží nakoupíte za výhodnou cenu, měli byste si na pomoc přizvat srovnávač pro rodiče. S jeho pomocí lze během chvilky zjistit, kde můžete vybrané zboží nakoupit levněji. Vyhnete se tedy zdlouhavému hledání a jste si jistí, že zboží nakoupíte za nejvýhodnější ceny.

Se vším vám může pomoci srovnávač dětského zboží Babee.cz, na kterém naleznete přes 70 tisíc kousků zboží. Z nich můžete vybírat podle různých vlastností a parametrů, po jejichž zadání pro vás vybere to nejlepší zboží, které sedne nejen vám, ale i vašim dětem.

About Author /

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search