Hasbro My Little Pony express vlak recenze

Jsou barevní, roztomilí a za všech okolností preferují sílu přátelství. Ano, takoví jsou poníci ze série My Little Pony, které si oblíbili holčičky po celém světě. A to především díky zábavnému seriálu. Ovšem nabídka hraček za ním rozhodně nijak nezaostává.

Dnes vám chceme představit My Little Pony express vlak od společnosti Hasbro. Pokud hledáte zajímavý tip na hračku pro holčičku, neměl by vám tenhle rozhodně uniknout.

Jak vlastně celý set vypadá

Pokud si pořídíte tuto stavebnici, která se v našich obchodech prodává také pod anglickým názvem Friendship Express, pak získáte opravdu zajímavý kousek do herní sbírky. Její součástí je totiž také 7,5 cm vysoká figurkou princezny Twilight Sparkle, kterou můžete ozdobit až 10 doplňky! A samotný vlak pak vašim holčičkám nabídne lokomotivu a vagón. Ten ovšem není jen tak ledajaký. Lze ho totiž jednoduše otevřít a jako kouzlem proměnit na jídelní a nákladní vůz.

My Little Pony Toys Children  - furbymama / Pixabay

furbymama / Pixabay

Projeďte se směrem k zábavě

Růžová lokomotiva i fialový vůz jsou tak prostorné, že se všude princezna Twilight Sparkle bez potíží vejde. Může z ní tak být jak řidič, tak i spolujezdec! To pro případ, že máte doma i další poníky z této série.

Přečtěte si zajímavý článek:  Legová doba robotí aneb recenze Lego Mindstorms

Každý poník její velikosti se vejde na obě místa a vlak tak může vyrazit. Fialový vůz navíc disponuje otevíracím oknem a dveřmi, což usnadňuje manipulaci s poníkem a jeho uložení nebo ustavení do požadované polohy.

Prvky soupravy lze společně navíc jednoduše kombinovat různými způsoby. Vlak i vůz jsou totiž opatřeny koly a háky, takže je lze vzájemně zaměňovat nebo připojit k dalším hračkám od My Little Pony.

Princezna Twilight Sparkle to má na sebe opravdu hodně

A možnost kombinace platí i pro doplňky určené pro poníky. Je jich opravdu hodně – vlastně tolik, že je téměř nemožné použít je všechny najednou! A to tím, že se tu některé z nich objevují dvakrát a liší se od sebe navzájem pouze barvou. A jaké příslušenství tu najdete? Třeba kameru připevněnou na krku poníka (samozřejmě k sundání), barevné vlásenky ve tvaru mašlí, nápoj s brčkem, který lze připevnit na přední nohu poníka, jeden legrační klobouk a samozřejmě nesmí chybět ani sluneční brýle. Je jen na vás, kolik ozdob najednou bude váš poník nosit. A můžete mu samozřejmě také učesat hřívu nebo ho obléci do slušivého oblečku.

A aby toho nebylo málo, pak můžete také oskenovat kód, který najdete u svého poníka. A k čemu vám bude? Jeho použití je po všech stránkách široké. Jeho prostřednictvím totiž lze odemknout ještě více zábavy, kterou najde v praktické a přehledné mobilní aplikaci My Little Pony Friendship Celebration! Holčičky se tak mohou bavit i ve chvíli, kdy své oblíbené hračky zrovna nebudou mít u sebe. A to se rozhodně počítá.

My Little Pony Toys Children  - furbymama / Pixabay

furbymama / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search