Inspirujte se kanadským stylem péče o psy, vyplatí se to

Kanada je svým drsným a nevlídným počasím proslulá. Přesto právě z Kanady pochází celá řada vynikajících plemen psů, kteří se zdejšími podmínkami nemají problém. Tajemstvím je vynikající výživa nejvyšší kvality, a to už od útlého štěněcího věku.

Záleží už na první dávce krmných granulí, které batolící se štěňata dostanou. Nechte se inspirovat zkušenostmi kanadských chovatelů a pořiďte svému chlupatému miláčkovi to nejlepší krmivo s masem divokých bizonů a lososů, které mu bude zaručeně chutnat

Krmte své psy jako kanadští lovci

Existují dvě základní složky krmiva, na které kanadští lovci nedají dopustit. Tou první je lahodné bizoní maso, které obsahuje potřebné množství vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek, nezbytných pro správné fungování psího organismu. Zejména díky němu nečiní psům problém pohybovat se v nepřívětivé kanadské divočině bez sebemenších problémů. Pro lepší chuť najdete v granulích i pečené jehněčí a srnčí maso. Delikatesy, které ocení všichni psi bez rozdílu věku a pohlaví.

Girl Dog Shetland Sheepdog Portrait - JACLOU-DL / Pixabay

Inspirujte se kanadským stylem péče o psy, vyplatí se to

Tou druhou je pak samozřejmě maso lososů, představující unikátní zásobárnu omega-s mastných kyselin, které jsou por zvířata stejně důležité jako pro lidi

Maso z bizona a lososa aneb kvalitní krmiva pro psy

Krmiva s unikátní recepturou – propracované složení a suroviny nejvyšší kvality, to jsou komponenty, které činí řadu krmiv pro psy a kočky, jež jsou inspirována právě drsnou Kanadou, tak jedinečnou. Na našem trhu si můžete vybrat z více variant, takže si vždy dokážete najít to, co bude vašim domácím mazlíčkům vyhovovat.

Všechny produkty od kanadských mistrů navíc neobsahují ani žádná umělá barviva a dochucovadla. Vše je čistě přírodní, podléhající přísné nezávislé kontrole v certifikované laboratoři. Speciálně čištěna je i voda, použitá při výrobce takže nic není ponecháno náhodě.

Puppy Sheltie Dog Pet Canine - JACLOU-DL / Pixabay

JACLOU-DL / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search