Hlídací pomoc pro pracující matky

Letošní prázdniny prověřily kdekterého rodiče. Dva měsíce volna jsou totiž radostí jen pro děti, ale o to větší starostí pro rodiče, pokud jsou v situaci, kdy nemají za zadkem babičku. Vykrýt osm týdnů volna vlastní dovolenou totiž není prakticky možné, a tak se zvyšuje poptávka po příměstských i pobytových táborech. To vše ale stojí nemalé peníze, nemalé starosti a nemalé nároky na logistiku. Kam s dětmi, když dojdou nápady?

Řešením je profesionální hlídání dětí. Protože jde o cílenou službu na vysoké úrovni, nemá rodič pocit, že by někoho obtěžoval, nemusí se nikomu zpovídat, ani se cítit vinen, když žádá hlídačku nečekaně, či opakovaně. Roste ve vás zvědavost, kde je možné tuto službu získat a zda by byla vhodná i pro vás? Obraťte se na agenturu Slunečnice a nebudete zklamáni!

Chůva na zkoušku zdarma

Agentura Slunečnice se totiž na hlídání dětí specializuje již více než 20 let. Díky širokému spektru svých služeb a dostatku personálu disponuje nabídkou jednorázového i dlouhodobého hlídání. Hlídačka přitom není žádná „no name“ persona, ale klientovi je šitá přímo na míru. Své požadavky klient vepíše do prvotního dotazníku a dítě pak získá chůvu takzvaně na zkoušku.

Přečtěte si zajímavý článek:  Univerzální čistič pomůže s úklidem a skvěle zahladí stopy po nešikovnosti

To je velmi výhodné v případě, kdy chce rodina služby hlídání využívat pravidelně a velmi tak záleží na individuálním přístupu i na tom, aby si dítě a chůva sedly. Hlavní náplní chůvy je hlídání dítěte. Protože jde o práci odpovědnou, nepředpokládají se další činnosti navíc. Pakliže byste ale přesto rády, aby vám chůva i uklidila a nakoupila, je možné se mimořádně domluvit na tom, že chůva uvaří, provede drobný nákup, uklidí hračky, nebo vyklidí myčku. Ale stále je to dítě, kdo stojí na prvním místě a vyžaduje úplnou pozornost, i pokud právě spí. To je dogma, na kterém si agentura Slunečnice zakládá.

Hlídací pomoc pro pracující matky

Hlídací pomoc pro pracující matky

Hlídačka za dvě stovky

Ceny za hlídání dětí jsou přímo úměrné časovým, bezpečnostním i časovým nárokům na práci. Částka za hodinu hlídání začíná na 195 korunách za hodinu. Není problém smluvit i hlídání v noci, o víkendu, hlídání nemocného dítěte nebo jako doprovod k lékaři. Cena na hodinu za hlídání dětí je nastavena tak, aby za ni mohla být odvedena co nejkvalitnější práce. Minimální časový úsek, na nějž je služba čerpána, jsou tři hodiny.

Pracující maminky tak mohou v klidu odejít na šichtu, odskočit si k lékaři, nebo na kávičku s kamarádkou.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak vypadá taková moderní zoo zaměřená na farmaření

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search