Mluvící pejsek od Fisher Price

Hledáte zajímavou hračku, která by vaše dítě zabavila na dlouhou řadu hodin? Pokud máte doma batole, pak se vám určitě zalíbí mluvící pejsek od Fisher Price. Je to totiž víc, než jen oblíbený plyšák. A co všechno tedy vlastně dovede?

Předem musíme zdůraznit, že jde o hračku od renomované značky. Fisher Price je na trhu už dlouho a na kvalitě svých výrobků si dává opravdu záležet. Všechny materiály jsou certifikované, takže se o bezpečí svých dětí nemusíte bát. Žádné jedovaté látky se z nich neuvolňují.

S pečlivostí od stehu ke stehu

A stejná péče je věnována i samotnému zpracování hračky. Pokud hledáte skutečnou kvalitu, která v ničem nezaostává, pak to bude právě značka Fisher Price. Na jejích hračkách nenajdete díly, které by se daly snadno odlomit, odtrhnout či odpárat. A vydrží i poměrně drsné zacházení. Konkrétně máme ověřeno, že mluvící pejsek od Fisher Price vydrží i několikanásobné přišlápnutí a nakopnutí.

Hračka, která rozvíjí vaše dítě po všech stránkách

Světla, zvuky a barvy, které pejskovi dominují, ukazují vašemu batoleti docela nový svět. Plyšák tak zaujme nejenom svým vzhledem, ale i svými funkcemi. Ty vaše batole vzrušují a povzbuzují ho ke společné hře.

Přečtěte si zajímavý článek:  Dopřejte svým dětem báječné herní zážitky díky dřevěným hračkám

A co je nejzajímavější – interaktivní mazlíčci, mezi které mluvící pejsek od Fisher Price také patří, mají tolik funkcí, že se vašemu dítěti jen tak neomrzí. Těšit se můžeme především na skvěle synchronizovanou světelnou a samozřejmě i zvukovou show! Fisher Price má však v zásobě i interaktivní hračky, které na sebe dokáží vzájemně reagovat rozsvícením, rozhovorem a dokonce i zajímavým společným zpěvem! Mezi ně ovšem mluvící pejsek nepatří, jde o docela jinou generaci.

Podporuje jemnou motoriku i zvídavost

Díky širokému vybavení mluvícího pejska na vaše dítě čeká radost a zábava, jež opravdu nikdy neskončí. A k mání jsou ještě překvapivější funkce. Vše je ovšem nutné aktivovat jemným dotekem, takže dítěti nezbude nic jiného, než zapojit do zábavy i své vlastní dovednosti. Velmi rychle se tak začne rozvíjet přesně tak, jak byste nejspíš rádi.

Pro jak staré děti se hodí

Tato hračka je bez určení pohlaví, hodí se tedy pro kluky i pro holky. Doporučený věk je většinou pouze orientační, při výběru hračky byste se měli řídit především dovednostmi svého dítěte. Všeobecně lze však říct, že se mluvící pejsek od Fisher Price hodí pro děti starší než 0.5 let. Výška plyšáka je pak krásných 27 cm. Zaručeně nikde se tedy neztratí, ani ho nikam omylem nezaložíte.

Přečtěte si zajímavý článek:  Kvalitní dětské hřiště – jak je poznat?

Stane se z něj skvělý kamaráda, kterého bude chtít mít váš syn či dcera neustále po ruce. A o to přece u dobrých hraček jde především. Neměly by být jen tak odloženy do rohu, ale zabavit dítě po dlouhé hodiny. A mluvící pejsek od Fisher Price tohle všechno splňuje beze zbytku.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search