Jak vybírat správný batoh do školy

Každý školák, nebo student, dennodenně nosí do školy spoustu učebnic a sešitů. Každý sám za sebe skoro nic neváží, ale jakmile se všechny věci nastřádají dohromady, je to pěkných pár kilo. Z této tíhy si může dítě snadno a rychle zkřivit záda. Z čehož nadchází spousta dalších problémů. A naprosto zbytečných.

Dá se tomu totiž předejít kvalitní taškou do školy, nebo batohem. Neexistuje, zejména v mladším věku, tedy třeba na základní škole, chodilo do školy s batohem, který nemá vyztužená záda. A přitom kvalitní batohy nejsou o nic moc dražší, než ty nepropracované. Navíc je jejich životnost o dost delší.

Výběr barvy batohu nechte na dětech

V sekcích najdete rozdělené tašky do školy pro 1. stupeň a pro druhý stupeň. Liší se velikostí i stylem. Právě proto, aby se oběma věkovým kategoriím líbily.

Školní aktovky lze zakoupit ve výhodném setu

Aktovky pro první stupeň můžete kupovat buď jako samostatné aktovky, nebo v setu. V setu jsou další školní potřeby jako sáček na cvičky, penál, krabička na svačinu a tak dále. Vyztužená záda, vyztužené dno a reflexní proužky po stranách aktovky jsou samozřejmostí. Zdraví a bezpečnost nošení je hlavní prioritou při výrobě školních aktovek.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak seznámit dítě s novým čtyřnohým členem rodiny

Batohy pro starší školáky, nebo studenty už můžete pořizovat i přes jedno rameno. Dítě už na to má dostatečně stavěné tělo a zvládne i takovou zátěž.

Samozřejmě ve všech kategoriích se dá vybrat, zda je to batoh pro kluka, nebo holku. Při nákupu v e-shopu si je můžete nechat třídit podle ceny, nebo nosnosti, kterou unesou.

Jak vybírat správný batoh do školy

Jak vybírat správný batoh do školy

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search