Individuální trénink, nebo skupinová cvičení? Fitness centrum Ostrava nabízí obojí!

Pokud toužíte po zdravém a pevném těle, budete muset začít cvičit. Ideálně ve fitku pod dohledem profesionálního trenéra.

Cvičení ve fitness centru má spoustu výhod. Hlavní je přítomnost trenéra, který na vás bude dohlížet. Doporučí vám vhodný jídelníček a vypracuje s vámi tréninkový plán ušitý na míru přímo vašim potřebám. Každý totiž jsme jiný. Jinak cvičí začátečník, který chce primárně zhubnout, jinak profesionál, jemuž jde o nabírání svalové hmoty. Nejde však jen o cviky samotné, ale i způsob, jakým jsou vykonávány. Špatně prováděnými cviky si můžete i ublížit.

Skupinová cvičení

Profesionální fitko, to ale zdaleka nemusí být jen posilovna. Například fitko Ostrava vedle osobních tréninků rovněž nabízí skupinové lekce. Zacvičit si tu můžete kruhový trénink, cross fit, body shape, cvičení heat nebo třeba na míčích a bosu. V nabídce je také power spinning, burner spinning, fit box či vzpírání. Těmito cvičeními rozhodně doporučujeme doplnit klasický trénink v posilovně. Nespornou výhodou těchto cvičení je přítomnost dalších cvičících, kteří vás dokážou vyhecovat k extrémním výkonům.

Kde začít?

Záleží na vašich preferencích a kondici. Velké oblibě jak mezi začátečníky, tak i pokročilými cvičenci se těší cvičení Heat. To je totiž postaveno na nejpřirozenějším lidském pohybu, kterým je chůze. Cvičení pro někoho může na pohled vypadat jednoduše. Ale nenechte se zmýlit. Při jedné lekci spálíte až 800 kcal.

Přečtěte si zajímavý článek:  Pomocí slevových kódů můžete ušetřit i nemalé částky. Kupóny jsou dostupné přitom i u větších e-shopů

Hrajete badminton?

Rádi hrajete badminton? A zkoušeli jste si ho zahrát v hale? Tam je to totiž o něčem naprosto jiném. Především nejste vydáni na pospas větru, který hru mnohdy znemožňuje. Plně soustředit se tak můžete na hru samotnou. Badminton Ostrava, to jsou čtyři kurty, na nichž si dáte pěkně do těla. Zlepšíte fyzickou kondici, procvičíte postřeh i rychlost. Ale taky zpevníte svaly a shodíte nějaký ten kilogram. Kompletní nabídku cvičení najdete na odkazu fitness centrum Ostrava.

man, exercise, fitness

Individuální trénink, nebo skupinová cvičení? Fitness centrum Ostrava nabízí obojí!

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search