Baby Born Soft Touch holčička

Snad každá holčička měla někdy období, ve kterém si chtěla hrát se skutečným miminkem. Ale pokud ji obyčejné panenky neuspokojují a chtěla by si hrát s něčím uvěřitelnějším, pak je tu Baby Born – interaktivní panenka pro děti Baby Born Soft Touch holčička.

Ano, u značky Baby Born sice existují zcela základní modely obyčejných panenek bez jakýchkoli přídavných funkcí. Ovšem mnohem žádanější jsou rozhodně v tomto ohledu panenky, které umí napodobovat chování a potřeby podle skutečných dětí. Malá maminka se tedy může péči o miminko rychle naučit.

Panenka pro ty, kdo chtějí něco víc

Hračka Baby Born Soft Touch holčička učí děti zodpovědnosti a péči a pomůže jim vytvořit ty správné vzorce chování. Pokud si tedy vaše batole chce vyzkoušet, jaké to je být rodič se vším všudy, určitě bud dobré dát mu tuto příležitost. K tomu mu samozřejmě pomohou vhodné produkty – a o nic dalšího se už starat nemusíte.

A Baby Born Soft Touch holčička je k tomu jako stvořená. Vypadá a chová se jako opravdové miminko, takže děti nebudou mít tendenci ji pohodit někam do rohu a zapomenout na ni. Naopak, nejspíš zjistíte, že k ní budete muset přikoupit i nosítko, protože se bez ní vaše holčička nechce nikam hnout.

Přečtěte si zajímavý článek:  Hodí se trampolíny pro děti? Existují i pro ty nejmenší

Co všechno tato interaktivní hračka dovede

Budete překvapeni tím, kolik má tato panenka funkcí. Může plakat, zpívat písničky, vyžadovat hru a nebo dokonce i čůrat. To pokud ji předtím nakrmíte z lahvičky (nezapomeňte tedy přikoupit i sadu plínek). Díky těmto funkcím se celá hra zdá autentičtější a děti spíše uspokojí.

A jak může tahle panenka Baby Born může plakat skutečné slzy? Jednoduše k tomu dojde po stisknutí knoflíku na pupku. Při usnutí zavírá oči a má samozřejmě také pohyblivé paže a nohy.

Panence od Baby Born nevadí ani vana plná vody

A tuhle panenku Baby Born můžete i koupat. Nemá totiž látkový trup a je napájena z baterie, která je proti vniknutí vody skvěle ochráněna (baterii lze samozřejmě také vyměnit). Pokud ji však nechcete po každé koupeli poměrně pracně sušit, doporučujeme spíše dopřát jí pobyt v pěně. Jednoduše ve velké vaně vytvořte mydlinky a ty poté přeneste do menší vaničky určené pro panenku. Dojem bude stejně perfektní a vy se oprostíte od nutnosti pracné údržby. Není samozřejmě nutné, aby byla dětská panenka byla schopna mluvit, vyžadovat hru nebo dokonce zpívat. Ovšem tahle interaktivní hračka na vaše dítě určitě udělá dojem, a o to přece jde.

Přečtěte si zajímavý článek:  4 tipy, na kreativní potřeby, se kterými vyrobíte jedinečné dekorace a doplňky

Značka Baby Born patři pod křídla společnosti Zapf Creation, což je přední výrobce funkčních panenek a doplňků pro ně určených. Jde o jednu z nejžádanějších panenek na celé planetě a to právě proto, že se vyznačuje roztomilou krásou krásou a množstvím funkcí a nápaditým příslušenstvím.

Newborn Toddler Kids Baby Born  - Bob_Dmyt / Pixabay

Bob_Dmyt / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search