Baby Born Soft Touch holčička

Snad každá holčička měla někdy období, ve kterém si chtěla hrát se skutečným miminkem. Ale pokud ji obyčejné panenky neuspokojují a chtěla by si hrát s něčím uvěřitelnějším, pak je tu Baby Born – interaktivní panenka pro děti Baby Born Soft Touch holčička.

Ano, u značky Baby Born sice existují zcela základní modely obyčejných panenek bez jakýchkoli přídavných funkcí. Ovšem mnohem žádanější jsou rozhodně v tomto ohledu panenky, které umí napodobovat chování a potřeby podle skutečných dětí. Malá maminka se tedy může péči o miminko rychle naučit.

Panenka pro ty, kdo chtějí něco víc

Hračka Baby Born Soft Touch holčička učí děti zodpovědnosti a péči a pomůže jim vytvořit ty správné vzorce chování. Pokud si tedy vaše batole chce vyzkoušet, jaké to je být rodič se vším všudy, určitě bud dobré dát mu tuto příležitost. K tomu mu samozřejmě pomohou vhodné produkty – a o nic dalšího se už starat nemusíte.

A Baby Born Soft Touch holčička je k tomu jako stvořená. Vypadá a chová se jako opravdové miminko, takže děti nebudou mít tendenci ji pohodit někam do rohu a zapomenout na ni. Naopak, nejspíš zjistíte, že k ní budete muset přikoupit i nosítko, protože se bez ní vaše holčička nechce nikam hnout.

Přečtěte si zajímavý článek:  Mobilní telefon vám může sloužit bez problémů i několik let, důležitý je však jeho výběr. Na co byste si během něj měli dát pozor?

Co všechno tato interaktivní hračka dovede

Budete překvapeni tím, kolik má tato panenka funkcí. Může plakat, zpívat písničky, vyžadovat hru a nebo dokonce i čůrat. To pokud ji předtím nakrmíte z lahvičky (nezapomeňte tedy přikoupit i sadu plínek). Díky těmto funkcím se celá hra zdá autentičtější a děti spíše uspokojí.

A jak může tahle panenka Baby Born může plakat skutečné slzy? Jednoduše k tomu dojde po stisknutí knoflíku na pupku. Při usnutí zavírá oči a má samozřejmě také pohyblivé paže a nohy.

Panence od Baby Born nevadí ani vana plná vody

A tuhle panenku Baby Born můžete i koupat. Nemá totiž látkový trup a je napájena z baterie, která je proti vniknutí vody skvěle ochráněna (baterii lze samozřejmě také vyměnit). Pokud ji však nechcete po každé koupeli poměrně pracně sušit, doporučujeme spíše dopřát jí pobyt v pěně. Jednoduše ve velké vaně vytvořte mydlinky a ty poté přeneste do menší vaničky určené pro panenku. Dojem bude stejně perfektní a vy se oprostíte od nutnosti pracné údržby. Není samozřejmě nutné, aby byla dětská panenka byla schopna mluvit, vyžadovat hru nebo dokonce zpívat. Ovšem tahle interaktivní hračka na vaše dítě určitě udělá dojem, a o to přece jde.

Přečtěte si zajímavý článek:  Zombie Strike Nerf puška

Značka Baby Born patři pod křídla společnosti Zapf Creation, což je přední výrobce funkčních panenek a doplňků pro ně určených. Jde o jednu z nejžádanějších panenek na celé planetě a to právě proto, že se vyznačuje roztomilou krásou krásou a množstvím funkcí a nápaditým příslušenstvím.

Newborn Toddler Kids Baby Born  - Bob_Dmyt / Pixabay

Bob_Dmyt / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search