Dovolená s dětmi: I luxusní wellness hotely se otevírají rodinám

Cestování s dětmi už dávno neznamená stres a kompromisy. Hotely a penziony se čím dál více zaměřují na rodinnou klientelu a nabízí komfortní ubytování i zábavu pro všechny generace. Dokonce i luxusní wellness resorty se stávají “baby friendly” a otevírají dveře rodinám s dětmi.

Příkladem je hotel Mlýn Karlštejn, malebně situovaný v údolí řeky Berounky, nedaleko stejnojmenného slavného hradu. Ubytovat se můžete v pokoji královny Elišky, kde je k dispozici dětská postýlka pro dítě do 4 let a koutek pro malé princezny s řadou překvapení. Ideální komfort naleznete i v rodinných pokojích. Vybaveny jsou klimatizací, stylovým nábytkem a poskytují příjemné ubytování pro rodiny s dětmi.

Součástí hotelového areálu je 2.500 m2 rozlehlý soukromý ostrov se svatebním altánkem, s grilem a party stanem. Nedílnou součástí je i stylová restaurace s letní terasou, jež nabízí příjemné posezení a gurmánské zážitky za solidní ceny.

Rodiče si pak mohou dopřát zasloužený relax v hotelovém wellness centru s bazénem, saunou a vířivkou. K dispozici je i široká nabídka masáží a relaxačních procedur. A co dělat, když se vyřádí i ti nejenergičtější potomci? Hotel Mlýn Karlštejn nabízí pestrý program aktivit pro celou rodinu.

Děti si zamilují:

  • Návštěvu zooparku se lvy, bílými tygry, opicemi, velbloudy a dalšími zvířaty.
  • Dětský koutek s nafukovacím hradem, trampolínou, vláčkem a hřištěm.
  • Projížďku na loďce po řece Berounce.
  • Výlety do okolí hradu Karlštejn a dalších památek.
  • Piknik v krásné přírodě Karlštejnska.
Přečtěte si zajímavý článek:  Období letních táborů se pomalu blíží – dopřejte svým dětem léto plné zážitků v areálu Garnataurus

Hotel Mlýn Karlštejn je ideálním místem pro rodinnou dovolenou plnou zážitků a relaxace. Nabízí komfortní ubytování, pestrý program aktivit a vstřícný personál, který se o vaše pohodlí postará.

Užijte si dovolenou s dětmi v klidném prostředí malebného Karlštejna!

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search