Co všechno zvládne ideální kreditní karta

Tento nezbytný doplněk naší peněženky nám v současné době dokáže nabídnout něco víc, než jen obyčejnou práci s penězi. A jak ho poznáte?

První a hlavní znak je rozhodující. Pokud totiž má vše potřebné, pak rozhodně není třeba volit žádné balíčky pojištění ani připlácet za vybrané produkty. Vše máte v ceně automaticky (kompletní seznam služeb naleznete vždy na stránkách společnosti).

Samotná žádost o kartu je velmi jednoduchá

Ať už vše rádi řešíte ve vlastní režii nebo dáváte přednost vyřizování přes telefon s operátorkou, Šikovná kreditní karta Credit vám vždy vyjde vstříc. Vše je možné vyřídit on-line (vyhraďte si 15 minut a k ruce mějte dva doklady totožnosti) nebo stačí zanechat na internetových stránkách kontakt, a počkat, až vás telefonní operátor sám kontaktuje obvykle do 24 hodin.

Payment Online Payment Card Payment  - rupixen / Pixabay

rupixen / Pixabay

A co se stane v případě, že budete sami něco potřebovat? Hlášení škodné události nebo třeba pomoc v právních oblastech je dostupné nonstop na lince okamžité pomoci. Dovoláte se sem opravdu kdykoli a odkudkoli (na rozdíl od řady pojišťoven, které potřebují na uskutečnění obyčejného hovoru někdy i tři dny).

Přečtěte si zajímavý článek:  Když se dítě zeptá, kde se berou děti

Výběry z bankomatu bez poplatku i slevy u vybraných partnerů

Ale to není vše, co taková karta svým zákazníkům nabízí. Každý měsíc můžete využít několik výběrů z bankomatu zdarma nebo si užívat slevy u obchodních partnerů. Z každého nákupu pak získáte slevu ve výši 1,5 – 20%. Při čerpání úvěru je samozřejmě sjednat i pojištění schopnosti splácet, a to nejen při žádosti o úvěr, ale také kdykoli během jeho průběhu. Platbu splátek je možné nastavit inkasem a v případě potřeby lze požádat o odložení.

Bezúročné období se pak pohybuje okolo 51 dní. A nechybí ani zabezpečení při platbách na internetu 3D Secure a hlídání podezřelých transakcí tak, abyste se vždy mohli cítit maximálně v bezpečí. Má vaše zvolená karta vše potřebné? Pak gratulujeme, rozhodně jste si vybrali správně.

Credit Card Machine  - AhmadArdity / Pixabay

AhmadArdity / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search