Hračky pro kluky – Hot Wheels Monster Truck

Máte doma kluka, který miluje nejrůznější závody a rád porovnává síly se silnějšími protihráči? Pak mu pořiďte Hot Wheels Monster Truck. Jde o jedinečný kousek od renomované značky, se kterým určitě nešlápnete vedle.

K mání je také pod přídomkem Test Subjekt a to rozhodně ne nadarmo. Jde totiž o kovové vozidlo, vyrobené v báječně detailním měřítku 1:24. jako první vás zaujme nádherně provedená karoserie s mimozemskou grafikou hlavy, ale to rozhodně není všechno.

Vydejte se vstříc poměřování sil

Hot Wheels Monster Truck také disponuje doopravdy obrovskými koly. Právě ona jsou tím prvkem, který ho odlišuje od všech ostatních autíček Hot Wheels. A každý Monster Truck má samozřejmě i svůj vlastní jedinečný název, typ a druh útoku. Můžete si tedy sestavit celou sbírku a rozhodně při výběru dárku pro chlapce nesáhnete vedle. A vzhledem k jejich detailnímu propracování si sním rozhodně vyhrají i dospělí.

Jde zkrátka o vozítko vyrobené pro maximální konkurenci a možnost porovnání se s ostatními, ale když na to přijde, nabídne i totální demolici. Ale nemusíte se o něj bát. Jeho konstrukce je vskutku masivní a odolná a samotná kola mají tak monstrózní velikost, že vypadají, jako kdyby patřila k docela jinému stroji. Jde o prvek, jenž vám zajistí zábavu i v tom nejnáročnějším terénu a proti těm nejnáročnějším soupeřům. Na to se můžete spolehnout.

Přečtěte si zajímavý článek:  Písek od Play Doh – je lepší než modelína?

Pro jak velké děti se Hot Wheels Monster Truck hodí

Pokud jde o parametry, pak věk dítěte je uveden okolo 3 a více let. Šířka vozidla je 14 centimetrů a výška centimetrů 12. A nesmíme zapomenout ani na třetí parametr. Délka má 19 centimetrů, měřítko 1:24. Opravdu tedy dostanete do ruky pořádný model a ne žádné tintítko, určené na výstavu.

Bonding Father And Son Child Play  - Hucklebarry / Pixabay

Hucklebarry / Pixabay

Hot Wheels Monster Truck Test Subjekt je určen do akce a do terénu a nikoli někam na výstavní poličku. Ale pokud máte doma skutečně akčního klučíka, pak si s ním jednoznačně přijdete na své. To vám garantujeme.

Hot Wheels jako sázka na jistotu

Koupí této hračky sázíte na skutečnou kvalitu s tradicí. Značka Hot Wheels totiž byla uvedena na trh společností Mattel už v roce 1968. A její popularita dodnes nijak nepohasla. Ba právě naopak.

Nabízená auta nejsou žádné vymyšlené kusy, ale vždy perfektní napodobeniny a plně licencované miniatury skutečných vozidel. Nad jinými hračkami vynikají především vzhledem a povrchovou úpravou. To vše je inspirováno skutečnými světovými auty od těch nejlepších designérů.

Každá autodráha Hot Wheels, kterých tato značka nabízí nepočítaně, je pak skutečnou vstupenkou do světa rychlých kol. Může se stát opravdovou arénou plnou vzrušujících automobilových zápasů. Pokud si pořídíte autíčko od Hot Wheels, pak položíte základ unikátní sbírce jedné z nejpopulárnějších hraček světa. A k mání jsou samozřejmě také kompletní závodní sady a originální doplňky. Rozhodně si vyberete.

Toys Car Miniature Monster Truck  - atulpathria / Pixabay

atulpathria / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search