RC modely aut na dálkové ovládání: Jak vybrat vhodný model pro terénní jízdu?

Máte rádi adrenalin a rychlost? Pak jsou RC modely aut na dálkové ovládání tím pravým pro vás. Kromě perfektního zážitku vám nabídnou i širokou škálu využití, kdy s nimi můžete závodit na závodní dráze, nebo si užít jízdu v terénu s modely typu truggy, buggy nebo monster truck. Pojďte se s námi podívat na to, jak byste měli postupovat během výběru vašeho nového RC modelu.

Vyberte si ten správný RC model auta

RC modely aut na dálkové ovládání představují perfektní způsob, jak si zpestřit volný čas a užít si trochu adrenalinu a napětí. Na trhu narazíte na širokou škálu modelů, od závodních až po terénní, s nimiž můžete vyrazit na zahradu, ale i do přírody.

Jedním z velmi populárních modelů automobilů na dálkové ovládání jsou takzvané truggy, což jsou modely s velkými koly a odolným podvozkem – ideální jsou zejména pro velmi náročný terén s velkými nerovnostmi. Naopak pro závodníky jsou skvělou volbou buggy, které jsou lehčí a mnohem přizpůsobivější než truggy. Pro milovníky velkých kol a vysokých skoků jsou pak lepší volbou monster trucky.

Přečtěte si zajímavý článek:  Osadníci z Katanu - recenze oblíbené hry

Při výběru zvažte své zkušenosti i možnosti

Při výběru byste měli kromě tvaru dbát i na své zkušenosti a možnosti. V první řadě se zaměřte na rychlost, která se odvíjí zejména od typu modelu a kvality dálkového ovládání. Hlavně pro začátečníky je vhodný RC model auta s nižší rychlostí a jednodušším ovládáním – takové obvykle nabízí monster truck.

Naopak pro pokročilé hráče jsou vhodnější modely s proporcionálním ovládáním, které umožňuje přesnější řízení a lepší možnosti nastavení. Opravdu širokou nabídku RC modelů aut naleznete na e-shopu RChračka.cz, kde můžete vybírat ze závodních aut, jako jsou například truggy nebo buggy, nebo se zaměřit na terénní modely, kam spadá již zmíněný monster truck nebo crawler.

1 komentář

  • Jan
    1 rokem ago Reply

    V tomhle obchodě mají velký vyber, nakoupil jsem pro děti auto a letadlo. Rychle dodani http://www.rchracka.cz a jsem spokojený 😀

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search