Maderoterapie: Jednoduchý způsob, jak se zbavit celulitidy jednou pro vždy

Většina žen se během života potýká s celulitidou, která dokáže potrápit i ty nejsebevědomější z nich. Naštěstí existují techniky, které dokážou její příznaky zmírnit, nebo ji dokonce téměř nechat zmizet. Jednou z nich je i maderoterapie, která má pozitivní účinky nejen na vaši pokožku, ale i váš celkový organismus.

Zbavte se celulitidy a detoxikujte svůj organismus

Pokud budete hledat jednu věc, která nedá ženám spát, můžete se vsadit, že jí bude celulitida. Ta často stojí i za nízkým sebevědomým některých z nich. Často opakovaným mýtem, je tvrzení, že s tímto nešvarem není možné cokoli dělat.

Opak je však pravdou, a i na celulitidu existuje „lék“, který dokáže zmírnit její projevy. Jako velmi účinná se prokázala takzvaná Maderoterapie neboli masážní technika, při které jsou využívány kromě speciálních hmatů i dřevěné pomůcky.

S jejich pomocí dochází k lepšímu prokrvení kůže a stimulaci lymfatického systému, který odvádí nahromaděné toxické látky z těla ven. Výsledkem je pevná a vyhlazená pokožka téměř bez známek celulitidy. Aby byly výsledky opravdu viditelné a především dlouhodobé, je nutné tuto proceduru opakovat minimálně šestkrát.

Tradiční metoda, která vás příjemně překvapí

Maderoterapie má své kořeny již ve starodávných kulturách, a to zejména v orientálních zemích, kde k léčbě různých neduhů využívaly právě dřevo. Konečnou podobu jí poté dal kolumbijský terapeut, který objevil potenciál dřevěných masážních nástrojů.

Přečtěte si zajímavý článek:  Aby svetr dlouho vydržel... jak se starat o evergreen podzimního šatníku

Kromě toho, že tuto přírodní terapii vyzkoušíte, můžete si udělat i Maderoterapie kurz, který nabízí firma Dr.Nek. Proškolit se u ní můžete hned v několika technikách, přičemž zde pořídíte i všechny potřebné nástroje a příslušenství. Během školení se naučíte nejen to, jak tuto techniku provádět, ale i jak funguje lymfatický systém, jak vzniká celulitida či jak a kde se v těle ukládají tuky.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search