Building Sp – český výrobce stavebních materiálů

Výrobě stavebního materiálu dnes vládnou především nadnárodní koncerny, často z velmi širokým portfoliem stavebních materiálů.  Vzhledem k tomu, že v tomto velmi konkurenčním prostředí je velmi náročné obstát, je potěšující fakt, že si již několik let na trhu se stavebním materiálem prosazuje ryze česká společnost s názvem Building SP s.r.o. jejíž historie se začala psát v roce 1991.  Na trhu se stavebními materiály, je tato společnost známá díky celé řadě výrobků mezi které patří betonové tvárnice a prefabrikáty známé pod značkou Build in.

Betonové prefabrikáty však nejsou jediným sortimentem této společnosti

v její nabídce naleznete také kvalitní maltové a omítkové směsi a také komínový systém nabízený pod obchodním jménem Build up. V tomto článku Vám představíme široký výrobní program této společností a její stěžejní produkty.

Buildmix pod touto značkou nabízí společnost Building SP širokou škálu omítek, zdících malt pro pórobetonové tvárnice i pálené cihly, lepidel a také štuky pro venkovní i vnitřní použití. Pod značkou Buildmix naleznete také řadu potěrů a stěrek včetně samonivelační cementové stěrky.

Plotovka Build in

Pod tímto označením se skrývá systém pro výstavbu betonových plotů. Plotová tvárnice Build in vyniká vysokou pevností a velmi dlouhou životností. Plotovky Build in lze použít ke stavbě celozděných plotů, ale také ke zdění plotových sloupků do kterých je pak možné vložit kovové nebo dřevěné plotové výplně. Plotové tvárnice mohou sloužit mimo stavbu plotů také ke stavbě různých zahradních prvků.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak vypadá taková moderní zoo zaměřená na farmaření

Komínový systém Build up

Dalším významným článkem produkce této společnosti jsou komínové systémy Build up. O kvalitě komínů této společnosti svědčí nadstandardní třicetiletá záruka. Systém se skládá s komínových tvárnic z liaporbetonu, dále pak z odolné keramické komínové vložky a tepelného izolantu kterým je kamenná vlna. Vysoká kvalita však není jedinou předností tohoto komínového systému. Zájemce o kvalitní komín jistě potěší i velmi příznivé ceny tohoto systému.

Build In – betonové prefabrikáty

Systém Build in nezahrnuje pouze plotové tvárnice, ale nabízí také širokou škálu prefabrikovaných výrobků z betonu. V katalogu Build in naleznete tvárnice pro ztracené bednění, příčkovky a také zdící tvárnice pro nosné obvodové zdivo.

Bricks Paving Stones Pile Stack  - Kapa65 / Pixabay

Kapa65 / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search